korepetycje z języka angielskiego toruń

Korepetycje – dlaczego warto?

Korepetycje coraz bardziej zyskują na wartości, ludzie je doceniają, ponieważ nauka indywidualna jest o wiele skuteczniejsza, niż nauka w grupie.

Co przemawia za korepetycjami?

Przy nauce języka obcego, korepetycje to nieustanny kontakt z „żywym” językiem, dzięki czemu przez cały czas trwania korepetycji uczeń ma z nim styczność, co skutkuje lepszym zapamiętywaniem. Na lekcjach grupowych często uczniowie całą lekcję milczą, co daje mizerny efekt nauki komunikacji w obcym języku.

Poprawa komunikacji

Chodząc na korepetycje, uczeń nieustannie musi się wypowiadać, co jest genialnym przygotowaniem do rozmowy z obcokrajowcami. Przełamywane są bariery, przez co swobodniej posługuje się językiem obcym.

Lepszy akcent

Nieustannie rozmawiając z korepetytorem, uczeń wyrabia sobie właściwy akcent, co jest kluczowe w rozmowie z obcokrajowcem. W końcu to obie osoby muszą się dobrze rozumieć.

Zadawanie pytań bez skrępowania

Jak wiadomo, nie ma głupich pytań. Jednak w grupie uczniowie się krępują, że zostaną wyśmiani przez rówieśników. Na korepetycjach takie zdarzenia nie mają miejsca, wszystkie kwestie są dokładnie tłumaczone.

Korepetycje – Toruń

Interesują Cię korepetycje z języka angielskiego?  Zadzwoń do nas! Mamy bardzo elastyczną ofertę