Jeśli chcesz poznać magię gotyckich zabytków i posłuchać niezwykłych historii – nie tylko takich „podręcznikowych”, serdecznie zapraszam do kontaktu. Po wizycie w Toruniu może dużo się w Twoim życiu zmienić na lepsze. Odnajdziesz tu inspiracje i motywacje do dalszych poszukiwań a historia średniowiecza nie będzie dla Ciebie już taka jak dotąd. Nie będę Cię zasypywać datami i życiorysami władców Polski – no może przez pierwszą godzinę;-), ale zabiorę Cię w podróż do przeszłości, w podróż w której zrozumiesz, że nie wszystko jest takie jakie wydaje się być na pierwszy rzut oka. Historia to nie tylko kilka stuleci wstecz… Jak tu się żyło? Jak żyło się na tych ziemiach  tysiąc lat temu? A co obecnie jest inspirującego i nadzwyczajnego w Toruniu? Przekonaj się…

    Jestem pasjonatką historii, filozofii wschodu oraz filozofii współczesnej. Zgłębiam tajniki m.in. tradycji słowiańskich. Mam 32 lata, wyższe wykształcenie oraz ukończone stosowne kursy i szkolenia z branży turystycznej. Moje doświadczenie jako przewodnik – 4 lata.

    Udzielam także korepetycji z języka angielskiego (znajomość języka potwierdzona wpisem w legitymacji pilota wycieczek na podstawie zdanego egzaminu państwowego). Doświadczenie w nauczaniu jako korepetytor – 10 lat. Gwarantuję, że lekcje ze mną będą przyjemne i skuteczne. Wykorzystuję materiały opracowane osobiście przeze mnie, jak również ciekawe elektroniczne programy do nauki języków obcych. 

       Oferuję lekcje indywidualne u siebie w domu, w Toruniu. Ale także dojeżdżam do swoich uczniów, zatem wszystko jest do ustalenia. Podobnie program nauki – każdy ma inne potrzeby, dlatego lekcje są dopasowane do Państwa oczekiwań. Oferuję także kursy online, w czasie których otrzymują Państwo lekcje na swój e-mail a także mają dostęp do platformy z przygotowanym słownictwem tematycznym, aby móc się spokojnie i przyjemnie uczyć samemu w domu czy, np. w podróży. Ponadto dołączam ciekawe książki i również dla osób zainteresowanych proponuję kontakt z native speakerami.

   Serdecznie pozdrawiam i zapraszam,     

 

Monika Steltmann-Mucha

 

Zapraszam również na:

Blog dla uczących się języków obcych

Sklep z kursami online