przewodnik w Toruniu

Toruń – tylko z przewodnikiem

Toruń to magiczne miasto, zbudowane z czerwonej gotyckiej cegły, zawierające niezliczoną ilość zabytków oraz niebywałą panoramę Starego Miasta. Można tutaj m.in. znaleźć ślady życia Mikołaja Kopernika, spędzić czas na jednym z dwóch rynków, zwiedzić Zakon Krzyżacki, wziąć udział w festiwalach, piknikach i poznać toruńskie legendy. W tym mieście nie sposób się nudzić!

Magia Torunia

Toruń ma niezwykle silną pozycję nie tylko w Europie, ale także na całym świecie. Rok w rok do Torunia przyjeżdżają tysiące turystów z całego globu. Każdy kto odwiedzi to magiczne miasto, może podziwiać wspaniałą architekturę oraz sztukę, jednocześnie odpoczywają wsłuchując się w dźwięki miasta Kopernika.

Oferta noclegowa Torunia

Każdy kto przyjedzie do Torunia szybko się zorientuje, że oferta noclegowa jest niezwykle bogata. Tutaj nie trudno znaleźć idealne rozwiązanie na swoją kieszeń, ponieważ dostępne są schroniska, motele, a także komfortowe pokoje w hotelach- wszystkie wymienione miejsca znajdują się w centrum miasta.

Atrakcje Torunia

W trakcie dnia można zwiedzać muzea, zabytki, udać się do teatru, na targi, do ogrodu zoobotanicznego, a także do Centrum Nowoczesności. Natomiast wieczorem można się rozerwać na festiwalach lub w toruńskich klubach.  Bez względu na wiek, każdy na pewno znajdzie w Toruniu coś, co go zachwyci i doda sił.

Przewodnik w Toruniu

Mnogość atrakcji turystycznych tego miasta jednak wymaga bardzo dobrej znajomości historii lub zatrudnienia przewodnika, z którym wyruszymy w podróż po tym magicznym mieście. Toruń skrywa wiele wspaniałych historii, nie warto przegapić ani jednej.

Jeżeli jesteście zainteresowani zwiedzaniem Torunia z przewodnikiem zdecydowanie zerknijcie na naszą ofertę – przewodnik w Toruniu.