usługi przewodnickie toruń

Wycieczka szkolna do Torunia

Wycieczka szkolna do Torunia to ogromna atrakcja dla każdego, małego i dużego człowieka. Miasto Kopernika zapewnia dzieciom, młodzieży i dorosłym mnóstwo atrakcji, które zapamiętają na bardzo długi czas.

Przewodnik Steltmann – wycieczka szkolna do Torunia

Przewodnik który poprowadzi grupę po wspaniałych atrakcjach Torunia, potrafi dostosować tempo, zakres tematyczny, a także sposób przekazy do wieku i oczekiwań wycieczki szkolnej, dzięki czemu każdy będzie w pełni usatysfakcjonowany z wycieczki.

Oferta zawiera wiele typów wycieczek szkolnych po Toruniu, począwszy od takich które przedstawiają Toruń w pigułce w krótkim czasie, po takie które mają bardzo obszerny plan zwiedzania, pozwalający na zapoznanie się z każdą częścią historii tego wspaniałego miasta.

Wycieczka szkolna do Torunia – dlaczego z przewodnikiem?

Toruń należy zwiedzać z przewodnikiem z jednej prostej przyczyny – samodzielnie nie jesteśmy w stanie zorganizować sobie wycieczki zawierającej wszystkie atrakcje turystyczne i jednocześnie dowiedzieć się o odwiedzanych miejscach całej historii. Wycieczka szkolna do Torunia powinna zostać zorganizowana z przewodnikiem, aby każde miejsce dokładnie poznać.

Wycieczka szkolna – Toruń

Zapraszamy na wycieczki szkolne do Torunia z naszą firmą przewodnicką. Nasza oferta zawiera propozycję dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, a także studentów.

Nasze doświadczenie pozwala na zagwarantowanie wycieczki na najwyższym poziomie, dopasowanej do potrzeb wiekowych grupy.